Hakkımızda

Can Telekom gerek bağlı kuruluşları ve gerekse iştirakleri vasıtasıyla sadece telefon ses iletişimi sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet konuları ve ilgi alanları, başta telefon ses teknolojisi entegrasyonu olmak üzere yatırımcı sıfatı ile her türlü hizmet teknolojileriyle; Telefon ses hizmeti yatırım projeleri geliştirmek, yatırımları gerçekleştirmek, (Kanun kapsamında) lisansı çerçevesinde santrallerini işletmek ve (sabit veya gezgin telekomünikasyon şebekeleri üzerinden, sayısal ya da analog olarak uygun terminal cihazları, bilgisayar veya benzeri elektronik devreler tarafından işlenmek üzere okunabilecek şekilde, veri tabanlarına ulaşım, mesaj depolama ve iletme, rezervasyon, uzaktan veri işlem, uzaktan denetim ve benzeri hizmetlerin verilmesi amacıyla kurulan hizmet ile buna ilişkin telekomünikasyon sistemlerinin uç noktasına doğrudan ya da dolaylı olarak bağlanabilen ses veya veri gönderme ile diğer yazılım , donanımın ve altyapının tümü ) , yer almak olarak ifade edilebilir. Mevcut kadro ve birikimi kullanmanın yanında projelerin gereği ve ihtiyaçları doğrultusunda, dışarıdan mühendislik , müşavirlik ve müteahitlik hizmetleri almak suretiyle faaliyetlerini yürütmektedir. 

2014 yılında şirketimiz iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan Can Telekom, sektöründe Kurumsal ve Bireysel iletişim içeren dikey entegrasyona dayalı bir ticari stratejiyle pazarda liderlik hedefleyen bir şirket haline gelmiştir.

Can Telekom alternatifli konuşma paketleri ile kurumsal ve bireysel müşterilerine çok avantajlı sesli görüşme imkanları sunmak amacı ile alt yapısını çağın gerekleri doğrultusunda tamamlamış, siz müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet politikası ile yüksek teknolojiye sahip lider bir kuruluştur.

Kurulduğu günden bugüne bayi ağını genişletip, en kaliteli servisleri müşterilerine yaygın olarak sunmayı hedefleyen Can Telekom 2014 yılı ilk 6 ayında yaptığı çalışmalarla bayi sayısını hedeflenen sayının çok üzerine çıkarmayı başarmıştır.

Temel olarak müşteri odaklı bir faaliyet gerçekleştirmek adına bir taraftan müşterilerimizin beklentilerini mümkün olan en üst düzeyde karşılayacak kalitede hizmet sunarken diğer taraftan da müşterilerimizle paylaşıma dayalı yaklaşımlar oluşturarak, sistem ve süreçlerimizi bu doğrultuda sürekli geliştirmekteyiz. Müşterilerimize her geçen gün artan talebe karşılık , ar-ge çalışmalarıyla değer katmak için tüm çabamızı gösteriyoruz.

Can Telekom’ un Kurum’ dan almış olduğu izinler çerçevesinde ilgili telekomünikasyon şebekeleri arasında telekomünikasyon trafiğinin gerçekleştirilmesini teminen ilgili şebekelerle bağlantı kurması hizmetinin ("Telefon Hizmeti") Abone' ye ulusal ve uluslararası kalite standartları ile Kurum tarafından belirlenebilecek hizmet kalitesi parametrelerine uygun olarak hizmet sunulmasını sağlar.

Can Telekom , Türkiye'nin en beğenilen ve en değerli dikey entegrasyona dayalı Telekomünikasyon iletişim şirketi olmak, Türkiye Telekom piyasasında en az  %25 pazar payına erişmek. Sürekli değer oluşturarak uzun vadeli sürdürülebilir büyüme kaydederek , Türkiye’nin vazgeçilmez oyuncusu olmak. 

Sektörde sağlam temeller üzerine kurulmuş firmalardan biri olmak, müşterilerine teknolojik yenilikleri takip edip geliştirerek en iyi, hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktır. 

Telekomünikasyon sektöründeki yenilikleri takip ederek, kullanıcılarına en yeni en iyi hizmeti sunmak; kaliteli ve de yetkin ekibi ile müşterilerinin sorunlarına en hızlı ve de etkili şekilde çözüm bulmak, ayrıca teknolojideki yenilikleri sistemine entegre ederek sektördeki yerini sağlamlaştırmaktır. 

Çevre dostu ve yüksek verimli projelerin en yetkin çalışanlarla hayata geçirilmesi ve iş mükemmelliğinde örnek olunması yoluyla Türkiye Telekomünikasyon iletişim pazarının lideri olarak tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir değer sunmak.

Ülkemiz Telekomünikasyon sektörünün daimi oyuncusuyuz. Değer oluşturmaya her gün devam edeceğiz. Müşterilerimizin hayatlarında bugün de varız, yarın da.

Can Telekom

E-Bülten

E-Bültenimize kayıt olun yeniliklerimizden haberdar olun.