IP Telefonlar

IP Dect Telefon, Video Görüşme ve Konferanslar için Zoom ve Skype Kurumsal Kameralı Telefonlar, Android Tabanlı Masa Telefonları en uygun ve en cazip fiyatlar ile CAN TELEKOM’DA.


IP Telefon Modelleri

IP Telefon modelleri, ekran boyutu, sip hesabı, ses kalitesi, renkli ekran, ekran aydınlatması, android işletim sistemi, kamera özelliği, zoom ve teams entegrasyonu, gigabit port, poe desteği, genişleme modülü (meşguliyet panosu) gibi özelliklerle çeşitli modellere ayrılmaktadır. Bunun yanında, konferans, telekonferans ve video konferans için üretilen telefonlar, Dect IP Dect, Telsiz, ve Wi-Fi (Wireless) Kablosuz telefon modelleri bulunmaktadır.


IP Telefon Fiyatları

IP Telefon Fiyatları, telefonun marka model ve seçim yapılan özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. 2 SIP hesabı, küçük, renkli olmayan ve arka aydınlatması bulunmayan ekran ile, poe desteği ve gigabit portu olmayan telefonlar genellikle giriş seviyesi ve ekonomik olan modellerdir. Fiyatlar için lütfen tıklayınız.


IP Telefon Markaları

Dünya genelinde bilinen VoIP Telefon markaları şunlardır: Yealink, FlyingVoice, Escene, Gigaset, Fanvil, Snom, Grandstream, Atcom, Univois, Akuvox, Cisco, Avaya, Mitel, Polycom, Sangoma, Audiocodes, Htek, RTX, Panasonic, Alcatel, Zycoo, Tiptel, Karel, Samsung, Telesis, Spectralink, Dinstar,

Yüksek talep gören bazı telefon modellerimiz ve görselleri aşağıdadır.IP Telefonlar

FLYİNGVOİCE FIP13G IP TELEFON
Project Image
FLYİNGVOİCE FIP11C/FIP11CP Basic Business Color Screen IP Phone
Project Image
FLYİNGVOİCE FIP16 Taşınabilir Telsiz IP Telefon
Project Image
Escene ES282-PC IP Telefon Masaüstü Telefon
Project Image

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Ulaşın, Santralinizi Kullanmaya Başlayın

Kısa Sürede Kurulum ile Anında Hizmetinizdeyiz.