Bize Katılın

CAN TELEKOM, sektörün önde gelen Telekomünikasyon kuruluşlarından birisi olmak amacıyla çıktığı bu yolda, müşteri memnuniyetini sağlamanın, personel mutluluğuna endeksli olduğunu göz önünde bulundurarak nitelikli işgücünün çalışmak için tercih ettiği işveren olmayı hedeflemektedir.

CAN TELEKOM olarak hedeflerimize ulaşmanın en önemli araçlarından biride kalifiye, bilinçli ve mutlu çalışanlarla mümkün olduğunun bilincidir. İşinde uzmanlaşmış ve işine tutkuyla bağlı çalışanlarımız sayesinde Telekomünikasyon alanında rekabet etmeye, büyümeye ve katma değer üretmeye devam edeceğiz.

CAN TELEKOM’un temel insan kaynakları politikası; çalışanlarının motivasyonunu ve bağlılığını arttıracak bir ortam yaratarak bu ortamın korunup geliştirilmesi için gerekli politikaları oluşturmak ve şirketimizi nitelikli personel açısından çekici kılarak var olan nitelikli personelimizi korumak ve yeni nitelikli personeller için zemin oluşturmaktır.

Siz de gelişen dünyada Yeni nesil Telekomünikasyon sektöründe her geçen gün hızla büyüyen CAN TELEKOM’ da kariyer yapmak ister misiniz?

İş başvurusu için info@cantelekom.com adresine özgeçmişinizi gönderiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Ulaşın, Santralinizi Kullanmaya Başlayın

Kısa Sürede Kurulum ile Anında Hizmetinizdeyiz.