IP SANTRALLER

Firmaların operasyonların sorunsuz işlemesi için özellikle iletişim teknolojisindeki en son yenilik ve teknolojileri kullanmaları her geçen gün dahada önem kazanmaktadır. Tüm iletişim yöntemleri arasında Telefon Santrali sistemleri en hızlı ve en yaygın kullanılan ortamdır. Günümüzde telefon sistemleri hem kişisel hem de profesyonel kullanım için vazgeçilmez hale gelmiştir. Ses ve verilerin daha iyi iletişimi ve aktarımı günümüz telefon santrallerine birçok gelişmiş özellik eklenmesine neden olmuş ve IP Santraller yoğun olarak kullanılmaya başlanmıştır. Geçerliliğini yitirmeye başlayan analog santrallerin yerini alan ve internet tabanlı çalışma pransibine dayanan IP Santrallerde çeşitlidir.


P-Serisi Telefon Santral

P-Serisi IP Telefon Santral Sistemleri, ses, mobilite, iletişim durumu, web uygulaması, işbirliği ve daha fazlasını içeren bir hizmet paketini sarmalayan tümleşik bir sistemdir.


S-Serisi Telefon Santrali

Yeastar Linkus UC yazılım telefonu ve Linkus Bulut Hizmeti ile çalışmak için S-Serisi Telefon Santralleri ile her yerde, herhangi bir cihazda iş yapmanın nihai rahatlığını yaşayın.


K-Serisi Santral Yazılımı

Orta ve büyük ölçekli işletmeler için tasarlanmış yüksek kapasiteli profesyonel IP Santral Yazılımıdır. Sunucu ile alınabilir veya sanallaştırma sistemleri üzerine kurulum yapılabilir. Büyük ölçekli işletmeler, kamu kurumları, otel, hastane gibi firmalar için tasarlanmıştır.


Analog ve Hibrit Santraller

Çok fazla analog port (FxS) ihtiyacı olan kurumlar için analog ve ip aboneleri bir arada kullanabileceğiniz hibrit santral çözümleri


FXS, FXO, PRI, BRI, GSM, 3G, 4G LTE ve IP iletişimi için modüller ve kapasite artışı için ilave genişleme kartları. Analog ve dijital ve SIM kart bağlantısı sağlar.

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Ulaşın, Santralinizi Kullanmaya Başlayın

Kısa Sürede Kurulum ile Anında Hizmetinizdeyiz.