Sıkça Sorulan Sorular

Alternatif Telekom operatörleri, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş firmalardır. Bu firmalar, BTK tarafından belirli kriterleri sağlamakla yükümlü kılınmıştır. Sürekli olarak BTK tarafından denetlenmektedir.

Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı şehiriçi, şehirlerarası ve/veya uluslararası telefon hizmeti sunulabilmesi için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından telekomünikasyon operatörlerine verilen lisanstır.

Hiç bir fark yoktur. 0850’li numaralar konumdan bağımsız sabit numara olarak adlandırılır. Yani 0850’li numaralar da sabit numaralardır.

Hayır. Tamamen ücretsiz bir hizmettir.

Hayır. Numaranız olduğu gibi hiç değişmeden taşınacaktır.

Numara taşıma süreci verici operatörün onay vermek süresine bağlı olarak maksimum 5 iş günü sürmektedir. Bu süre yasal süredir. Türk Telekom ‘a girilen numara taşıma talepleri ortalama 48 saat içinde taşınmaktadır.

Numara Taşıma işlemi verici operatörün onay verdiği saat diliminde kesinti olmadan gerçekleşmektedir.

Bu durumda da hattınız taşınabilmekte fakat internetiniz kesilecektir. Numara üzerindeki ADSL’inizi, yalın ADSL’e geçirerek numaranızı taşıyabilirsiniz.

Sabit telefon numaranızı taşımak için tarafımızdan abonelik başlatmanız gerekmektedir. Sabit numaranızı taşımak için lütfen Can Telekomla iletişime geçiniz veya Abonelik için başvuruda bulununuz.

0850 numaranın her hangi bir sabit ücreti yoktur. Konuştuğunuz dakika paketleri üzerinden ücretlendirilirsiniz. Taahhütlü ve taahhütsüz hizmetlerimiz mevcuttur.

Aynı ay içinde mevcut paketiniz veya daha büyük paketlerden satın alabilirsiniz.

SIP tabanlı tüm bilgisayar uygulamaları, akıllı telefon uygulamaları olmak üzere, SIP’i destekleyen tüm ip telefonlarda Can Telekom’dan aldığınız numaranızı kullanabilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Ulaşın, Santralinizi Kullanmaya Başlayın

Kısa Sürede Kurulum ile Anında Hizmetinizdeyiz.